main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Karl Allik on koondises tagasi. facebook

Karl Allik on koondises tagasi. facebook

Eesti vollekoondise kontrollmängudes Türgi ja Soomega neli saarlast

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.07.2022
08:11

Augusti alguses alustab Eesti meeste võrkpallirahvuskoondis 2023. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri. Juuli algusest on treeninglaagris tegeletud ettevalmistusega aasta kõige tähtsamateks mängudeks, enne valikturniiri testitakse vormi võõrsil Türgi ja kodus Soome vastu.

Mängud Türgiga toimuvad 22. ja 23. juulil Istanbulis. Türgisse sõitnud meeskonnas on saarlastest nurgaründajad Kevin Saar ja Karli Allik, diagonaalründaja Timo Tammemaa ja libero Johan Vahter.

Kaks kontrollmängu Soome vastu mängitakse 28. ja 29. juulil Tallinnas Kalevi spordihallis. Kohtumiste algusaeg mõlemal päeval 16:30. Mängud on publikule avatud.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.