main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Korvpallis Träxi juhtimisel

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
24.01.2022
09:09

Nädalavahetusel mängiti Orissaares Saaremaa  korvpallimeistrivõistluste järjekordne mänguvoor ja liidrina jätkab Orissaare Träx.

 

Saaremaa MV korvpallis 5. ja 6. vooru mängud toimusid Orissaare spordihoones. Enne mängude algust anti üle eelmise (3. ja 4. vooru) topeltvooru MVP auhind. Seekordse tunnustuse pälvis Mehis Pildre võistkonnast Tesman. Mehis aitas oma meeskonna kahe võiduni visates ise keskmiselt 28 punkti.

 Seekordse topeltvooru esimesel päeval kohtusid esimeses mängus   Tesman ja Estlant. Numbriliselt ühekülgse, kuid tegelikkuses küllaltki võitlusliku mängu võitis Estlant 109 : 66. Estlanti eest tegid skoori Mikko Laugen ja Siim Pildre (mõlemad 26 punkti) ning neid toetasid väga edukalt Kaspar Esko 18 ja Ats Pildre 14 punktiga.
Teises mängus olid vastamisi Saaremaa Gümnaasium ja Orissaare Träx. Orissaare võistkond tegi selles mängus kiirelt asjad selgeks võites esimese veerandaja 25 : 5 ja kogu kohtumise 101 : 50. Träxi resultatiivseimad olid Eke Rüütel 26, Alari Hiis 20, Karli Saar 18, Kaur Kurg 12 ja Karl Õunapuu 10 punktiga. Gümnaasiumi eest Kevin Kaljumäe 17, Oliver Valk 11 ja Mihkel Kõbin 10 punkti.

Oodatud pingelist kohtumist ei suutnud siiski hiidlased pakkuda kui läksid vastamisi Saaremaa Gümnaasiumiga. Hiiumaa Gümnaasium pidi leppima kaotusega 48 : 89. Saaremaa poolel  hiilgas Mihkel Kõbin 39 punktiga, talle järgnesid Kris Kruuse 15, Oliver Valk 13 ja Kevin Kaljumäe 12 punktiga.

Järgmisena kohtusid omavahel Tesman ja Orissaare Träx. Taas küllaltki võitluslik mäng, kuid suureskoorilise võidu võttis Träx numbritega 101 : 74. Träxi parimatena Karli Saar 21, Eke Rüütel 20, Härmo Lambut 18, Alari Hiis 12 ja Karl Õunapuu 10 punkti. Tesmani punktide eest hoolitsesid enim Marek Arge 18, Innar Vares 16, Mart Truu 14 ja Mairo Rumm 11 punktiga.

Topeltvooru viimases kohtumises vormistas Estlant võidu Hiiumaa Gümnaasiumi vastu 116 : 39. Estlant oli kohal viie mängijaga ja pea kõik said ka 20 punkti täis kui  Mikko Laugen viskas 27, Ats Pildre 24, Kaspar Esko 24, Siim Pildre 23 ja Mart Kolk 18 punkti. Hiidlaste poolel Maitis Roosimaa 13 ja Trevor M. Heido 12 punkti.

Järgmised kohtumised mängitakse 19. ja 20. veebruaril.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.