main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võrkpalliplatsid korda!

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.06.2018
08:13

Võrkpalliväljakute ehitamise projekt “Võrguplatsid korda!” toimub sel aastal juba kaheksandat korda. Eesti Võrkpalli Liit koostöös Tallinna linna ja ehitusfirmaga Oma Ehitaja taastavad sel aastal 11 võrkpalliväljakut Tallinnas ja linna lähiümbruses.

“Võrguplatsid korda 2018” erineb veidi eelmistest aastatest. Kui varasematel aastatel tugines projekt kogukondade initsiatiivile ja ühistegevusele, siis sel aastal pani võrkpalliplatside korrastamise projektile õla alla Tallinna linn, kes on huvitatud linna territooriumil ja vahetus läheduses olevate palliplatside korrastamisest. Jätkuvalt on projekti suurtoetajaks ehitusettevõte Oma Ehitaja, kes tarnib väljakute korrastamiseks ja komplekteerimiseks vajalikud vahendid.

Projekti esimese seitsme aastaga on ehitatud täiesti uus või renoveeritud 80 võrkpallipalliplatsi Eesti erinevates kohtades. Sel korral lisandub 11 värskendatud väljakut, neist 4 Pirital, 4 Stroomi rannas, 1 Kakumäel, 1 Harkus ja 1 Pikakari rannas.

“Võrkpalli populaarsus Eesti inimeste hulgas on kasvuteel. Suvine rannavolle on parim võimalus igal huvilisel ise seda ala proovida. Seepärast usun, et Tallinna puhkekohtades suvemõnusid nautivatele linlastele tuleb luua korralikud võimalused rannavõrkpalliga tegelemiseks,” ütles Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev Tallinna linna toetust kommenteerides ja lisas “eesmärk on luua platsid, mis sobiksid võrkpalli mängimiseks nii harrastajatele kui ka edasijõudnud mängijatele”.

Juba kolmandat aastat projekti toetava AS Oma Ehitaja juht Kaido Fridolin usub, et võimalused värskes õhus aega veeta on tervema ühiskonna rajamiseks väga olulised: “Usun, et kui kõigil inimestel, noortel ja vanadel on kodu lähedal võimalus võrkpalli mängida, siis oleme rahvana tervemad ning võib-olla boonusena tulevad nendelt platsidelt uued Kert Toobalid ja Robert Tähed”.

“Võrguplatsid korda!” projekti eesmärk on tagada kõikidele huvilistele, sõltumata elukohast, võimalus vabas õhus aktiivselt spordiga tegeleda. Sel aastal astub võrkpall 11 platsi renoveerimisega taas suure sammu selle eesmärgi täitmise suunas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.