main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lipp fännidega Audentese spordihoones. Irina Mägi

Lipp fännidega Audentese spordihoones. Irina Mägi

Võrkpallifännid toetavad meeskonda tribüünil hiigellipuga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.11.2017
08:28

Saaremaa Võrkpalliklubi toetajad saavad nüüd võõrsilmängudel oma lemmikutele tribüünidel kaasa elada 6X4 meetri suuruse fännilipuga.

Esimest korda ergutasid Saaremaa VK toetajad meeskonda tribüünidel mängu vaheaegadel lahti rullitud lipuga võidukas veerandfinaalis Selver Tallinna vastu. „Mängis päris hästi ja oli efektne,“ tõdes Saaremaa VK mänedžer Hannes Sepp. „Ei oska öelda, kui palju ta võidule kaasa aitas, aga mängijatele andis kindlasti emotsiooni juurde ja tagasiside oli meeste poolt positiivne.“

Hannes Sepp ütles, et ta ei teagi, kust see mõte tuli, aga plan on kodumängudel see lipp seinale riputada. „Ega vastaste saalis seda lippu ju seinale ei saa panna. Aga pingutame, et mäng pakuks võimalikult palju positiivset nii mängijatele, kui pealtvaatajatele,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.