main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vastuvõtul oldi kindlad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vastuvõtul oldi kindlad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollepoisid võitsid teise finaalgrupi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.04.2019
08:47

Möödunud nädalavahetusel peeti Kuressaares Eesti U18 meistrivõistlusi noormeestele. Väljakuperemehed vastastele suurt sõnaõigust ei andnud ja kogu turniiriga anti ära ainult kaks geimi.

Reedel alistati 3:0 Neemeco Gerardo´s Toys ja seejärele ka Narva SK Energia 3:0. Laupäevased võidunumbrid oli aga mõlemas kohtumises 3:1 ja seda Paide VK ning VK Täht Tallinna üle. Poiste treener Asko Esna oli oma hoolealustega rahul.

„Teise finaalgrupi võitsime sellel aastal kolmel korral järjest, mis näitab kindlasti ka seda, et poisid tegid oma töö hästi ära. Tõrvatilgaks kogu hooaja jooksul võib lugeda seda, et napilt jäädi kõigil kolmel korral esikuuikust välja,” rääkis Esna.

Võistkonnas mängisid: Kaspar Lest, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Mart Vahter, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Mark Jack Buchwald ja Martin Rosljuk.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.