main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond Soomes. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võistkond Soomes. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollepoisid Power Cupil viiendad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.06.2018
16:30

Soomes Kuopios peeti 7.-10. juunini Power Cup 2018 turniir, mis on noortele ka maailma suurim võrkpalliturniir. Saaremaa Spordikooli U16 poisid saavutasid 24 võistkonna seas viienda koha.

Turniiri osales ligikaudu 9000 mängijat, kes moodustavad 841 võistkonda, kus peeti kokku ligikaudu 4500 kohtumist ja seda kõike 251 väljakul. Saarlased alistasid oma alagrupis neli vastast ja edenesid esikaheksasse, kus moodustusid uued grupid.

Vahegrupis võideti üks ja kaotati kaks mängu, mis andis neile Power Cupil viimasel päeval mängida kohtadele 5.-8. Kahel korral suruti vastased maha ja saavutati igati korralik viies koht. Poiste treener Asko Esna ütles, et esimene võistlus noortele väljaspool Eestist, võib igati õnnestunuks lugeda. „Saime kogeda vihma ja päikest ning kõike muud, mis sinna veel vahele jääb. Huvitav oli kindlasti mängida teiste riikide võistkondadega, kellega me enne pole kunagi kohtunud. Poistega jään kindlasti rahule, sest neljal päeval järjest mängisime 10 mängu ja nendest ainult kahel tuli meil kaotust tunnistada,” rääkis Esna.

Järgmisel aastal toimub Power Cup 2019 aga juuni alguses Rovaniemis.

Power Cupil mängisid: Kaspar Lest, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Tanel Raamat, Tanel Tool, Markkus Erin-Uussaar, Albert Johann Lepik, Karl-Sander Pirn, Laur Palijenko, Martin Rosljuk ja Mark Jack Buchwald.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.