main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noormehed on mängus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Noormehed on mängus. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenoored pidasid karikavõistluste tsooniturniiri lahinguid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2019
08:57

Saaremaa spordikooli U20 võrkpallineiud käisid tsooniturniiri mängimas Tallinnas, kus esimeses mängus tuli vastu astuda K. Palusalu spordiklubi neidudele.

Esimese geimi keskpaigani oli mäng küllaltki võrdne, kuid siis surus vastane oma kiirema mängutempo peale ja võttis võidu. Samas rütmis kulges ka teine ning kolmas geim, seega kogu mäng kaotati tulemusega 0:3 (21, 19, 20), vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Päeva teises mängus Keila Võrkpallikooli vastu kaotas Saaremaa esindus 1:3 (25:16, 24:26, 13:25, 13:25).

Treener Ene Kask: „Kaitses olid tüdrukud tegelikult päris tublid, kuid hätta jäime enim just oma rünnakute realiseerimisega, mis kohati olid liiga pehmed või siis liialt läbinähtavad. Eks omajagu kärises ka pallingu vastuvõtult.“

U20 neidude võistkonnal on nüüd natuke rohkem kui kuu aega oma kitsaskohti lihvida, sest finaalturniir mängitakse 16.-17. novembril.

Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Annabel Metsalu, Triinu-Liis Toom, Karoli Mägi, Gethe-Maria Roomets, Merili Haak, Maike Kadaja, Kaari Liis Pihel.

Samal päeval mängis oma tsooniturniiri ka U20 noormeeste võistkond, aga Tartus. Esimeseks vastaseks oli Narva SK Energia võistkond, keda Saaremaa poisid võitsid kindlalt tulemusega 3:0. Teises mängus tuli madistada Olerex/Veski Mati Tartu võistkonnaga, kus kahjuks tuli tunnistada 2:3 Tartu noormeeste paremust.

Treener Cristin Lepp: “Olen poistega rahul ja kõik mängisid oma koha ilusasti ära. Kripeldama jääb muidugi see kaotus Tartule, sest tegelikult oli meil väga tasavägine mäng ja pingutasime lõpuni, kuid paraku tüürisid erinevad pisivead meid kaotuseni.“

Saaremaa U20 poisid mängivad Eesti KV II-finaalis, mis toimub 16.-17. novembril Kuressaares.

 

Võistkonnas mängisid: Robin Alba, Oskar Kivi, Mart Vahter, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Tanel Raamat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.