main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenoored mängisid U20 karikavõistlusi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.02.2018
11:12

Saaremaa spordikooli võrkpalli U20 noormehed ja neiud mängisid 10.-11. veebruaril Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistlusi, kus noormehed saavutasid neljanda ja tüdrukud esimese koha.

Poisid mängisid Põltsamaal, kus laupäeval jäädi alla esmalt SK Narva Energiale 1:3 ja seejärel VK Täht Tallinnale 0:3. Pühapäeval võideti aga päeva esimese mängus 3:1 Selver Tallinn Audentest ja turniiri viimases mängus kaotati võõrustajatele 0:3. Saarlased mängisid väga õhukese koosseisuga, sest mõned vigastused ja haigused on poisse ridamisi maha niitnud. Sellel korral on poistega võistlustel Mart Tiitsaar, kes asendas Asko Esnat.

Mart Tiitsaar ütles, et kohati mängiti väga südikalt ja mitmekülgselt. Samas tuli ette ka selliseid eksimusi, mida teevad üldiselt U16 mängijad. Meeskonna sidemängija Sander Õispuu: „Läksime peale suure tahtmisega, kuid meie kaarte segas põhimehe Robin Alba haigestumine. Tegime terve turniiri vältel palju servivigu ja rünnakul jäi kohati jõust puudu, aga arvestades koosseisu, siis võib rahule jääda.”

Tüdrukud pidasid oma turniiri aga Kuressaares, kus kõik vastased alistati 3:0 ja seda Jõhvi SK, Paide VK, Tartu SS Kalevi ja Jõgeva Serv üle. Hea tulemuse tagas see, et saarlased said mängida oma parimas koosseisu, kus ei seganud vigastused, ega muud tähtsamad üritused.

Saaremaa Spordikooli tüdrukute treener Ene Kask oli peale turniiri heas meeleolus. „Suutsime igas mängus oma tahtmise peale suruda ja mängulised elemendid õnnestusi. Laupäeval küll vigastas meie sidemängija, Maike Kadaja hüppeliigest, aga õnneks oli tegu rohkem ehmatusega ja pühapäeval sai ta taas mängida,” rääkis treener.

Ene Kask tunnistas, et rünnakul said hästi hakkama nii tempo-, kui ka nurgaründajad ja eriti kiitis juhendaja liberot – Lauri-Maria Jõgit, kes oli selles rollis esmakordselt. „Kui eelmistel turniiridel olime hädas sellega, et meie rünnakud olid liiga ühekülgsed ja ettearvatavad, siis seekord sai see viga parandatud. Suutsime ise rünnata kavalamalt ja osavamalt,” rääkis Ene Kask. Omamoodi rekordi tegi saarlaste mängija Karoli Mägi, kes mängus Paide VK-ga tegi 20 servi järjest.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Karel Kikas, Randel Sepp, Egert Andrejev ja Kaspar Lest.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Maike Kadaja, Karoli Mägi, Kätriin Põld, Kristel Sild, Liisa Õunpuu, Kadri Aru, Carmen Electra Pirn, Marie Puust ja Laura-Maria Jõgi.

U20 noormeeste Eesti meistrivõistlused peetakse  2.-4. märtsil ja neidudel 30. märts -1. aprillil.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.