main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenaised kodus võidukad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
20.11.2022
09:29

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Saaremaa kodusaalis 3:0 (23, 20, 19) Sparta.

Mängu lahkab nurgaründaja positsioonis säranud Janne Järvalt: “Täna juba mängule minnes oli emotsioon kuidagi teine – kõigil oli väga suur tahe see mäng ära võita! Esimeses geimis toimis alguses kõik nagu valatud – serv, kaitse, löögid – kuid kahjuks vajus geimilõpp kuidagi ära… Ilmselt arvasime, et tulebki lihtsalt ja ei pea nii palju pingutama?! Aga noh, lasime seisul 22:14 vastasel järele jõuda ja tablool oli seis lausa viigis. Õnneks suutsime end siiski kokku võtta ja esimene geim tuli meile ikka ära.  Teised geimid olid juba tasavägisemad ja ikka tuli hetki, kus lasime mitu järjestikust punkti ära minna… lisaks veel need meie puterdamise hetked. Kogu naiskond oli kokkuvõttes siiski väga ühtne ja kokkuhoidev! Olen eriti uhke meie sidemängija Kaisa üle, kes ei olnud veel päris terve, kuid tegi täna sellest hoolimata superilusa mängu. „

Naiskonna võitu panustasid Janne Järvalt ja Marju Noor kumbki 11 punktiga, neile järgnes Maria Varik 9 ja Kadri Aru 8 punktiga.

Saaremaa Võrkpalli Liit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.