main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaisa Õunpuu kaitses. Alver Kivi

Kaisa Õunpuu kaitses. Alver Kivi

Vollenaised Balti liigas võidukad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.02.2018
09:49

Naiste võrkpalli Balti liigas jätkab silmapaistvalt Tartu Ülikool/Eeden, kes kaotusekibedust veel tundnud ei ole. Eesti naiskondadest jõudis võiduni ka Tallinna Ülikool, vahendab volley.

Tartu Ülikool/Eedeni lähima jälitajana püsiv Tallinna Ülikool rõõmustas täna enda poolehoidjaid koduväljakul saavutatud 3:0 (7, 21, 21) võiduga, mis tuli kaheksandal kohal oleva VK miLATssi üle vaid 69 minutiga. Kaisa Õunpuu tõi 16 punkti.

Suurepärases hoos olev Tartu Ülikool/Eeden õigustas enda turniiritabeli juhtpositsiooni, püsides endiselt kaotuseta ja võttes juba 13. järjestikuse võidu. TK-Kaunas ASU alistati 3:0 (25:22, 25:18, 25:13), Kadi Mägi arvele jäi 7 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.