main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Vollenaised alustasid võidukalt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2021
08:40

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel tegi Saaremaa naiskond väga eduka come-back’i, kui alistas esiliiga hooaja esimeses mängus võõrsil Sparta naiskonna tulemusega 3:1 (18, -16, 20, 21).

Naiskonna suurimad punktikütid olid mängus Gerli Gull 20, Janne Järvalt 16 ja Maria Varik 8 punktiga. Naiskonna temporündaja Elsa Putku mängust: “Täna oli meil platsil ikka väga hea vibe, sest mänguisu oli kõikidel mängijatel suur. Ja kuna me ju teame üksteist juba pikka aega, siis kokkumäng sujus pikast pausist hoolimata päris kenasti. Aga eks paranemisruumi on alati.”

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.