Vollemehed võidukad

Kategooriad: Võrkpall
05.02.2018
08:42

Credit24 võrkpalli meistriliigas kohtusid Lätis omavahel tabeli lõppu kuuluvad OC Limbaži/MSG ja TTÜ, eestlased võitsid kindlalt 3:0 (14, 14, 18), Ragnar Kalde tõi 4 punkti, vahendab volley.

Kuuendal kohal jätkav Rakvere Võrkpalliklubi loovutas võõrsil peetud mängus kaks kohta tagapool asuvale VK Biolars/Jelgava ühe geimi, kuid kolmes ülejäänud geimis vastasest edukam olnud Lääne-Virumaa meeskond saavutas 3:1 (25, -14, 18, 23) ülekaaluga neljanda järjestikuse võidu. Seitsme blokipunktiga säranud temporündaja Siim Ennemuist kogus üleplatsimängijana 20 punkti, Andris Õunpuu arvele kogunes 9 punkti.

Taaskord turniiritabeli esikoha hõivanud Saaremaa Võrkpalliklubi on 20-st mängust kogunud 53 punkti. Viimati 3. detsembril kaotusega leppinud ja enne tänast seitsmes viimases kohtumises vaid võidurõõmu tundnud Pärnu Võrkpalliklubi langes samade punktide juures teiseks. Eesti võistkondade kolmikvõimu kindlustanud Bigbank Tartu on 45 punktiga kolmas. Selver Tallinn hoiab 42 punktiga viiendat,  Rakvere Võrkpalliklubi 38 punktiga kuuendat, Järvamaa Võrkpalliklubi 20 punktiga üheksandat TTÜ 15  punktiga kaheteistkümnendat kohta.