main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa oli resultatiivseim. Gertrud Alatare/volley.ee

Timo Tammemaa oli resultatiivseim. Gertrud Alatare/volley.ee

Vollemehed tunnistasid Soome paremust

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2022
08:39

Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks valmistuvad Eesti ja Soome meste võrkpallikoondised pidasid Kalevi spordihallis kontrollkohtumise, kus jäi üsna veenvalt peale Soome.

Kokkuleppel mängiti viis geimi, kõik 25 punktini. Kolm esimest geimi võitsid põhjanaabrid vastavalt 25:18, 25:23 ja 26:24 ning neljanda 25:21 ja viiendas oli 26:24 parem Eesti. Eesti mängis kolm esimest ja kaks viimast geimi erinevate koosseisudega välja arvatud liberod ja mänguaega jagus Johan Vahterile.

Kolm geimi diagonaalina tegutsenud Timo Tammemaa oli 15 punktiga (+9) Eesti resultatiivseim, 9 punkti (+6) panustas kaks geimi mänginud Kevin Saar ja 8 punkti (-2) Karli Allik.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.