main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar. volley.ee

Kevin Saar. volley.ee

Vollemehed koondise eest väljakul

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.07.2022
09:15

Eesti meeste võrkpallikoondis pidas Türgis teise kontrollkohtumise kohaliku koondisega, väljakul käisid kõik saarlased.

Eesti alustas esimest geimi koosseisus sidemängija Markkus Keel, nurgaründajad Kevin Saar ja Stefan Kaibald, temporündajad Mart Naaber ja Henri Treial, diagonaalründaja Timo Tammemaa ning libero Johan Vahter. Teises geimis tulid Treiali ja Tammemaa asemel platsile Mihkel Varblane ja Valentin Kordas, kolmandas geimis alustas Saare asemel Märt Tammearu ning neljandas Keele asemel Robert Viiber. Episoodiliselt aitasid koondist ka Kristo Kollo ja Karli Allik.

Avageimis Eestil võiduvõimalust ei tekkinud, tunnistades võõrustajate kindlat 25:16 paremust. Teises geimis kogus Eesti 20, kolmandas 23 ning lisageimis 22 punkti. Kogu mäng läks seega 3:0 (25:16, 25:20, 25:23) ja lisageim 25:22 paremusega Türgile.

15 punktiga tõusis külaliste resultatiivseimaks Kordas, kes näitas rünnakul 50-protsendilist efektiivsust. Varblane assisteeris 12, Kaibald 10, Naaber 7 ja Tammearu 6 punktiga. Saar ja Kollo tõid kaks ning Viiber ja Tammemaa 1 punkti.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.