main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vollemeeste füüsilist vormi hakkab timmima Arturs Tinte

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.08.2020
11:19

Saaremaa Võrkpalliklubi üldkehalise vormi eest vastutab lätlane, Ukraina rahvuskoondise jõusaalitreener Arturs Tinte!

Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et Arturs Tintel on palju kogemusi meeste üldkehalise vormi treenimisel ja just eriti palju on ta tegelenud võrkpalluritega. „Kuna ta ise teab ja tunneb võrkpalli kui ala, siis on ta just õige inimene viimaks võrkpallurid parimasse vormi,“ põhjendas mänedžer valikut.

„Eelmine suvi oli tõestus selge. Suuremad võrkpallisõbrad mäletavad, kuidas Ukraina koondis EM finaalturniiril mängis ja kindlalt ka Eesti rahvuskoondise alistas. Ja paljud on öelnud, et Ukraina koondis nägi just füüsiliselt väga hea välja. Sellest ka meie otsus alustada koostööd just sellise professionaaliga.“

Arturs Tinte ütles, et ta ta töötas Läti koondise juures, kus ka praeguse klubi treener Märt Pajusalu töötas. „Märt tutvustas mind Hannesele, kes rääkis mulle klubi visioonist ja tuleviku eesmärkidest. Leidsime ühise keele, et minu teadmised ja oskused saavad olla klubile suureks abiks eesmärkide täitmisel. Niisiis siin ma olen,“ lausus ta.

„Kui me treenime tugevalt ja anname endast 100% väljakul ja meie fännid toetavad meid 100% (ma olen kuulnud ja näinud, et Saaremaa fännid on imelised), siis meie tulemus on lihtsal fantastiline – anname endast kõik ja alistame kõik meie vastased, kes teele satuvad Olgem valmis higistama ja töötama!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.