main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Vollekoondise naised alustasid EM kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.08.2019
08:27

Eesti rahvusnaiskond alustas Euroopa meistrivõistlusi 0:3 (15:25, 17:25, 15:25) kaotusega Ungari vastu. Nette Peiti arvele jäi 5 punkti.

Täna oli Eesti naiskonna suurimaks probleemiks servi vastuvõtt, tõdesid nii mängijad kui treenerid. Peatreener Andrei Ojamets loodab, et esimene ärevus sai avamänguga välja elatud. “Seda oli karta, et kui me vastuvõtul ei saa hakkama, siis tekivad meil suured probleemid. Kolmandas geimis oli juba veidi paanika, pea ei pidanud vastu ja unustasime kõik kokkulepitud asjad ning tegime liiga palju lihtsaid vigu. Selge see, et me pole kunagi sellisel võistlusel osalenud ja see pinge osutus meie jaoks liiga suureks. Kuigi kõik olid tahtmist täis,” sõnas juhendaja volley.ee-le. “Vastased sellisel tasemel lihtsaid vigu ei andesta. Loodan, et esimesed vitsad on nüüd saadud ja järgmisele mängule läheme juba teises meeleolus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.