main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmsameelne Aylin Quintosa Cala. Võimlemisklubi

Rõõmsameelne Aylin Quintosa Cala. Võimlemisklubi

Võimlemisklubis Pärl asub treenerina tööle kuubalanna

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
22.08.2020
09:09

Võimlemisklubis Pärl asub treenerina tööle kuubalanna Aylin Quintosa Cala.

Klubi annab oma Facebooki lehel teada, et Aylin Quintosa Cala liitus Pärli perega kaks aastat tagasi juhendades piigade klassikatunde ja olles põnevate ühiskavade koreograaf. Alates käesolevast septembrist alustab ta ka balletisuunitlusega Pärli rühma juhendamisega.

Aylin Quintosa Calal on balletikirg olnud pikalt südames. Ta astus enda kodumaal Kuubal balletikooli 10-aastasena õppides viis aastat koolis Escuela Provinical de Ballet “Alejo Carpentier“.

Seejärel suundus ta õppima Academia de Las Artes Vicentina de la Torre kooli, mille lõpetas balleti tantsija-juhendaja kutsega nii edukalt, et ta võeti vastu ühte parimasse Kuuba balletitruppi Ballet de Camagüey.

Aylin Quintosa Cala tundis, et ta saab seal kasvada ja areneda baleriinina, mis avaldus võimalusena astuda Pariisi lavalaudadele. Aylin Quintosa Calal balletikarjäär jätkus Kuuba balletitrupis Prodanza ja tantsukompaniis Free Dance, kus tal oli privileeg olla priimabaleriin ja samal ajal ka treener.

amuti sai sealt alguse kirg kaasaegse ja moderntantsu vastu. Töö viis teda Venezuelasse, Rootsi ja meie suureks rõõmuks tõi ka Eestisse. Kuressaarde koliski Aylin Quintosa Cala kaks ja pool aastat tagasi.

Aylin Quintosa Cala ütleb, et ta tunneb tantsides oma hinge ja see tunne, kui teda saadab laval aplaus, on sõnades kirjeldamatu. See kõik annab tunde, et ta soovib anda ja pühenduda veel enam. Tantsimine tähendab tema jaoks olla paradiisis. Aylin Quintosa Cala soovibki pakkuda seda tunnet ka kõikidele oma õpilastele, täita nende unistused. Samas soovib ta viia neiud järgmisele tasemele näidates, et nad suudavad anda endast alati veel enam.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.