main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Gross - Mõlder Viru ralli 2013 võitjad. Ray Põder

Gross - Mõlder Viru ralli 2013 võitjad. Ray Põder

Viru rallile registreerus kaheksa saarlaste ekipaaži

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
14.06.2018
08:28

Eesti autoralli meistrivõistlused ja Estonian R2 Challenge sari jätkuvad sel nädalavahetusel Viru-Nigula, Rakvere ja Vinni valla teedel. 15.-16 juunini sõidetavale Grossi Toidukaubad Viru rallile registreerus 65 võistluspaari.

Mais Harjumaa teedel sõidetud meistrivõistluste etapil enda hooaja avaralli teinud Georg Gross on nüüd koos Raigo Mõlderiga võistlemas Ford Fiesta RS WRC autol koduteedel ning Grossil on varasematest aastatest koduteedelt ette näidata kolm esikoha karikat.

Estonian R2 Challenge ja EMV6 klassi arvestuses on end hooaja teisele kruusarallile registreerinud üheksa võistluspaari, kelle hulgas ka tänavu autoralli MM-võistlustel JWRC klassis osalev Ken Torn (Ford Fiesta R2T), kellele teist rallit kaarti lugemas Aleks Lesk. Lisaks on stardis veel Rasmus Uustulnd ja Kauri Pannas Peugeot 208 R2.

Klassis EMV 2, EMV 7 stardivad Tiit Põlluäär ja Rasmus Vaher BMW 325, klassis EMV 2, EMV 8 Robert Virves ja Sander Pruul Opel Astra, Lembit Soe ja Kalle Ahu Toyota Starlet, Raigo Reimal ja Magnus Lepp Renault Clio ning klassis EMV 2, EMV 9 Timmu Kõrge ja Erik Vaasa VAZ 2105.

Eesti meistrivõistluste neljas etapp, Grossi Toidukaubad Viru ralli, sõidetakse Viru-Nigula, Rakvere ja Vinni valla teedel. Järjekorras 12. Viru ralli start antakse reedel, 15.juunil kell 18:30 Kundas asuva Grossi Toidukaubad kaupluse eest ning avapäeval sõidetakse kaks kiiruskatset. Kokku sõidetakse kahe võistluspäeva jooksul üheksa kiiruskatset, kogupikkusega 106,37 km.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.