main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman. FC Flora

Victoria Vihman. FC Flora

Victoria Vihman sai kutse naiste koondisesse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.06.2022
08:27

Naiste A-koondist on ees ootamas kaks matši, kui esmalt kohtutakse Islandi U23 koondisega ning seejärel peetakse MM-valikmäng Kasahstaniga. Peatreenerid on koosseisu kaasanud 26 mängijat, kellest viis pole kõrgeimal pulgal veel mänguaega teeninud.

Tervislikel põhjustel jäävad koondisest eemale Pille Raadik ja Merily Toom. Isiklikel põhjustel jääb eemale ka Maria Orav. Võimalikud debütandid on seevastu Keiti Kruusmann, Jaanika Volkov, Sandra Pärn ning Katriin Saulus. Samuti U19 koondise nimekirja kuuluv Victoria Vihman on vajadusel valmis A-koondisega liituma.

24. juunil võõrustatakse Pärnu Rannastaadionil mitteametlikus maavõistluses Islandi U23 koondist. Neli päeva hiljem on vastas Kasahstan, kellelt loodetakse väärtuslikke võidupunkte saada.

“Iseloomult on nad väga kuumaverelised ja suure tahtejõuga. Tegemist on tehniliste, võimsate ja pikka kasvu mängijatega. Nagu meie, ei anna ka nemad olukordades kergelt alla ja tahavad samuti seda kohtumist võita,” sõnas koondise peatreener Anastassia Morkovkina, vahendab Eesti Jalgpalli Liit. “Midagi kaotada meil ei ole – läheme mängule vastu suure sooviga võita!”

2023. aasta MM-valikmängud on I-alagrupis madistava Eesti koondise jaoks seni keeruliselt kulgenud. Seitsme kohtumise järel pole kirja saadud mitte ühtegi punkti ning tasuks viimane tabelirida. Aprillikuus suudeti lõpuks avada väravatearve, kui A. Le Coq Arenal mindi vastamisi Kreekaga, kellelt saadi 1:3 kaotus. Kasahstan pole samuti seni punktiarvet avada suutnud, kuid löödud on üks värav enam.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.