main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Allan Mehik

Võidukas meeskond. Allan Mehik

Veteranid kaitsesid minijalgpalli meistritiitlit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.01.2023
17:18

Kuressaare spordihoones mängitud maakonna minijalgpallimeistrivõistlused võitis teist aastat järjest FC Kuressaare veteranide meeskond, kusjuures kogu turniiri jooksul ei löödud neile ühtegi väravat.

Kahel päeval kaheksa meeskonna osavõtul mängitud turniiri võitis Veteranid 2072 24 punktiga, väravate vahega 25:0. Teise koha sai FC Taritu 21 (15:5) ja kolmanda FC Karujärve Lakers 18 (16:9) punktiga.

Parim mängija oli Rando Tarkmeel FC Taritust, parim väravavaht Markus Kubjas FC Karujärve Lakersist ja suurim väravakütt 7 tabamusega Reio Alt Veteranid 2072 meeskonnast.

Veteranid 2072: Elari Valmas, Reio Alt, Sander Viira, Sander Seeman, Margus Rajaver, Maikko Mölder, Roland Kütt, Mikk Rajaver, Mario Pruul, Urmas Rajaver, Janek Meet ja Alver Kivi.

FC Taritu: Martin Prostang, Kristen Mere, Martin lonn, Alex Salong, Rando Tarkmeel, Peeter-Jaak Ait, Priit Salong, Edmond Salong ja Stiiven Sirgo.

FC Karujärve Lakers: Karl-Sander Vaga, Kristjan Leedo, Markus Kubjas, Joosep Kobin, Mattias Opp, Andri Rõõmus, Joosep Lonks, Andero Kivi, Holger Ojaküla, Kregor Koppel ja Maetin Truverk.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.