main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Omas elemendis. Maanus Masing

Omas elemendis. Maanus Masing

Valla spordinõunikuks valiti tennisetreener Aivi Auga

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
08.11.2018
09:28

Saaremaa vallavalitsuse spordinõunikuks valiti viie kandidaadi hulgast Aivi Auga, kes on viimased viis aastat töötanud omanimelise spordikooli tegevjuhi ja treenerina.

Auga on lõpetanud Tallinna pedagoogilise ülikooli kehakultuuri erialal. Aastatel 1990–2011 töötas ta Saaremaa spordikoolis kergejõustiku- ja tennisetreenerina ning 2011–2013 oli ta Kuressaare tennisekeskuse projektijuht. Aastatel 2015–2017 kuulus ta Saaremaa spordiliidu juhatusse.

Aivi Auga on Saaremaa spordivaldkonnas olnud tegev ligi 30 aastat. Tema peamiseks tööks on olnud treeningute läbiviimine, võistluste ja ürituste korraldamine ning laagrite ja perespordipäevade organiseerimine. Auga on olnud Saarte mängudel Saaremaa delegatsiooni juht (1995) ja Saaremaa noorsportlaste juht Balti mere saarte spartakiaadil (2000, 2002, 2004, 2006).

Kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Mihkel Tamm selgitas Saarte Häälele, et Aivi Auga tunneb hästi Saaremaa spordivaldkonda ja kohalikke tegijaid ning oma eesmärgiks on ta võtnud kohaliku spordielu edendamise, entusiastide toetamise ja sportliku tegevuse säilitamise maapiirkondades.

“Aivi on suurte kogemustega ja tugevuseks on ka tema kontaktid. Tema nägemus Saaremaa spordielu arengusuundadest oli just see, mis komisjoni kõnetas, ning komisjoni otsus oli ühehäälne,” sõnas Tamm ja lisas, et Aivi Auga asub vallavalitsuses tööle tulevast esmaspäevast, 12. novembrist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.