main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Daniel Fridman. Saaremaa Malefestival

Daniel Fridman. Saaremaa Malefestival

Välkturniiri võitis Daniel Fridman

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
04.06.2022
08:41

Saaremaa Malefestivali välkturniiril osales 104 maletajat. Võitis Daniel Fridman (Saksamaa) 9 punktiga 11-st; 2.-4. Tomi Nybäck (Soome), Arturs Neiksans (Läti) ja Riho Liiva (SK Reval-Sport) 8,5 punktiga.

 Malelaudade taga mängisid nii suurmeistreid, kui ka esimesi aastaid selle mõtemänguga tegelejaid, vahendab võistluste koduleht.  Oli tuttavaid nägusid nädalalõputurniiridelt, oli veterane.  Maletajaid Lätist, Leedust, Ukrainast, Poolast, Soomest, Rootsist ja Saksamaalt. 11 vooru šveitsi süsteemis. Võitjana väljus pingelisest heitlusest eelmise kahe Saaremaa malefestivali kiirmale parim  –  suurmeister Saksamaalt Daniel Fridman, kes kogus 9 punkti.. Parim naine oli suurmeister Laura Rogule Lätist  7,5 punkti. Samapalju punkte sai ka parima saarlase auhinna saanud suurmeister Jaan Ehlvest.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.