main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Rootsi ralliks valmistumas. Twitter

Ott Tänak Rootsi ralliks valmistumas. Twitter

Valitsus premeerib Ott Tänakut 9600 eureka

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
08.02.2018
13:05

Valitsus otsustas täna, 8. veebruaril kiita heaks Eesti Spordi Nõukogu ettepaneku ja kinnitada riiklikud spordipreemiad. 9600-eurose tasu teenisid teiste seas nii Heiki Nabi, Nikolai Novosjolov kui ka Ott Tänak.

Aastapreemia määramisel arvestatakse möödunud kalendriaasta tulemusi, edukat treeneritööd, tulemuslikkust sporditöö korraldamisel ning panust spordi propageerimisse, spordipedagoogikasse või sporditeadusse. Aastapreemia suurus on 9600 eurot ning iga-aastaselt määratakse neid kuus.

Spordi elutöö- ja aastapreemiate üleandmine toimub 20. veebruaril Haapsalus Läänemaa Ühisgümnaasiumis koos riigi kultuuripreemiate, teaduspreemiate ja Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinnaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.