main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ühsipilt pidulikult vastuvõtult. Alver Kivi

Ühsipilt pidulikult vastuvõtult. Alver Kivi

Vald tunnustas pronksmedalid võitnud vollenaiskonda

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.06.2019
08:57

Vallajuhid tunnustasid Eesti võrkpallimeistrivõistlustel pronksmedalid võitnud Saaremaa võrkpallinaiskonda piduliku vastuvõtuga.

“Meil oli kindel soov naiskonda tänada ja kindlasti ka korra neid näha,” märkis vallavanem Madis Kallas. “On hea, et lisaks traditsioonilistele võistkondadele meistriliigas jõudis sinna ka meie naiskond, sest võrkpall on vallas ülekaalukalt edukaim pallimäng.”

Madis Kallas ütles, et eelmise aasta kevadel tulid esindajad tema juurde ning rääkisid, et naiskond soovib hakata mängima meistriliigas ja vald peaks panema oma õla alla. Esimene kohtumine ei jäänud viimaseks ning siis tulid juba ka väga üllatavad nimed, kes on valmis mängima ja kes on valmis hakkama treeneriks.

“Meeste võrkpalli taustal huvitas kõiki, mis tasemel naiskond hakkab mängima, kas medalitele või lihtsalt osalema,” lausus vallavanem. “Sõnum oli, et soov on hakata võitlema medalitele ja see tegi ka toetuse andmise lihtsamaks. Meeldis, et eesmärgid seati kõrged.”

Naiskonna abitreener Raili Sepp ütles, et algul tundus meistriliigasse minek hullumeelse ideena, sest tol hetkel ei olnud väga kindlaid osalejaid. “Oli paar naist, kes ütlesid, et mängivad ja paar naist, kes ütlesid, et elu võib teha teised pöörded,” rääkis ta.

“Meil on palju Siina Sillarti õpilasi ka Tallinnas, aga kõik mandrisaarlased meie võistkonda ei mahtunud. Siis hakkasime otsima neid, kellel on Saaremaaga mingi seos ja saime naiskonna kokku.”

Raili Sepp avaldas lootust, et tänu toetajatele saadi esimesel hooajal vundament alla ja nüüd peab lootma, et see sai piisavalt suur, mille peale edasi ehitada. “Järgmise hooaja plaanidest on veel vara rääkida, sest rannavolle hooaeg on täies hoos ja saali tagasi minnakse alles augusti alguses. Meie plaanidest kindlasti kuulete,” ei soovinud Raili Sepp naiskonna tulevikuplaane avalikustada.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.