main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saku Openi esikolmik. Erakogu

Saku Openi esikolmik. Erakogu

Urmo Auväärt Sakus poodiumil

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
18.07.2017
09:50

14.-16. juulil toimus Sakus rahvusvaheline petankiturniir “Saku Open 2017”. Esindatud olid Eesti, Soome, Leedu, Prantsusmaa, Hollandi ja Belgia mängijad.

Esimesel päeval mängiti loteriiduplit (kus kohaletulnud mängijad loosisid endale paarilise) võistlust alustas 16 paari. Turniiri võitsid  Ruudi Väärtnõu (Hiiumaa) ja Urmo Auväärt (Saaremaa), teiseks jäid Linas Budrikas (Leedu) ja Kaarel Mikk (Hiiumaa). Kolmas Priit Koppel (Tallinn) ja Ria van der Heijden (Holland).

Teisel päeval alustas mänge 26 triot ja mängiti šveitsi süsteemis 4 ringi +karikas. Võitjaks tulid Veiko Proos, Margus Berkmann, Juha-Pekka Siro (EST+FIN), teiseks Külli Kariste, Katri Aavekukk, Merike Aava (EST) ja kolmandat kohta jäid jagama Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Thibaut Sergei Mathon (EST+FRA) ja Andero Kelu, Marko Ode, Indrek Vaho (EST).

Kolmandal päeval alustas mängu 26 dupplit, kus võitjateks tuli Belgia tiim Patrick Neuville, David Bartholome, teiseks Andres Pebre, Toomas Tauk ja kolmandaks Andero Kelu ja Urmo Auväärt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.