main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ülar Jürviste Talimängudel. Saaremaa vald

Ülar Jürviste Talimängudel. Saaremaa vald

Ülar Jürviste laskesuusatamises hõbedal

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
18.03.2023
18:17

Haanja suusakeskuses toimunud Värska Originaal IV etapil laskesuusatamises võitis Ülar Jürviste M40 klassi sprindis teise koha.

Tegu on noorte võistlusega, kuhu on juurde poogitud ka harrastajad ja veteranide klassid (M/W13 -M/W22, Masters & Seniors). Distants oli täna sprint ehk siis 2 laskmist lamades+püsti ja 3×2 km. Aeg oli 25:54, laskmises sai ta kokku 7 trahvi.

„Ilmaolud olid keerulised tänu puhangulisele tuulele,“ vahendas Ülar Jürviste. „Vaatamata tehtud parandustele lamadestiirus enamus märke jäid üles. Püstitiirus võitlesin tuuleiilidega ja sain kuidagi kaks märki maha. Ega siis midagi – eesmärk on homme jälitussõidus paremini lasta!“

Pühapäeval jälitussõit 5×1,5 km 4 tiiruga (LLPP).

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.