main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poisid mänguhoos. Saaremaa Võrkpalli Liit

Poisid mänguhoos. Saaremaa Võrkpalli Liit

U16 noormehed sepistasid positiivse üllatuse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.10.2018
10:36

Eesti võrkpallikarikavõistluste U16 Saaremaa spordikooli noormehed mängisid oma tsooniturniiri reedel, 19. oktoobril Kohilas, kus nelja võidu kõrvale saadi ainult üks kaotus. Sellega mängiti end Eesti karikavõistluste esimesse finaalgruppi.

Neljast mängust kolm võideti 2:0, kui alistati Pärnu SK II, Paide VK/Türi ja Paide VK. Kolme geimi läks vaja küll Selver Tallinn III vastu, aga seegi kohtumine suudeti endi kasuks kallutada. Ainsana jäädi 0:2 alla Neemeco Gerardo´s Toys noormeestele.

Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna oli peale turniiri poistega väga rahul, sest selline tulemus tuli nagu välk selgest taevast. „Arvasin enne turniiri, et kui siit võidu või kaks saame, siis oleme hästi esinenud ja nüüd siis selline tulemus. Muidugi on mängupilt veel väga toores ja kõik ei tööta veel palliplatsil nii nagu peaks,” rääkis Esna peale turniiri.

Noormehed mängisid koosseisus: Albert Johan Lepik, Laur Palijenko, Sten Mölder, Richard Keerd, Lauri Sepp, Uku Kirs, Kauri Bõstrov, Jan Erich Sarapuu ja Simoon Kuusemäe.

Eesti karikavõistluste U16 noormeeste esimene finaal toimub Tartus 30.11 – 2.12. 2018.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.