main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

U12 vollenoormehed üheksandad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.05.2018
17:05

Eesti võrkpallimeistrivõistlused kuni 12. aastastele noormeestele peeti kolmapäeval, 16. mail Kohilas, kus Saaremaa spordikooli noormehed tulid üheksandale kohale.

Alagrupid mind vastamisi VK Täht Tallinn, Võru SK, SK Tats Kiili ja Narva SK II poeglastega. Alagrupis võidurõõmu maitsta ei saadud, aga see viga parandati 9.-10. koha mängimisel. 2:0 paremusega oldi üle Pärnu SK-st ja turniir seega lõpetati võidukalt.

Poiste treener Asko Esna ütles, et päris õiget mängu sellel turniiril üles ei leitudki. „Väljakuid oli palju ja melu selle ümber ka suur, arvan, et poistel lõi see jalad alt. Iga mänguga muidugi pilt muutus paremaks, kus servil saime palju punkte ja rünnakul tegime korralikke lahendusi,” rääkis Esna.

Võistkonnas mängisid: Andris Oja, Reio Markkus Lepp, Mikk Meitern ja Jesse Esna.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.