main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tule FC Kuressaare heategevusshowle!

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.02.2020
12:06

FC Kuressaare ootab kõiki oma sõpru pühapäeval, 1.märtsil Kuressaare Spordihoonesse, et maha pidada üks meeleolukas heategevusshow, mis pühendatakse Saaremaa kahele suuremale heategevusorganisatsioonile – Meelespea MTÜ-le ja MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Üritusel võtavad omavahel mõõtu erinevates jõu-ja ilunumbrites Kure vanad, praegused ja tulevased legendid!

1 võistluspaar toob kokku Saaremaa kanguse ja Ukraina temperamendi!

Naiskonna peatreener Roland Kütt ja meeskonna peatreener Roman Kozhukhovskyi!

Mehed, kes küll üksteise keelt ei räägi, aga meie kõigi õnneks on sport universaalne keel ja seob mõnikord inimesi rohkemgi, kui sama kodakondsus!

2 võistluspaar moodustub meie õrnast ja naiselikust füsioterapeut Reet Tepaskindist ning tugevast ja mehisest Kure legendist Urmas Rajaverist!

Meie armas Reet on alati abivalmis, pika kannatusega ja põhjatu sisuga arstipaunaga. Ükskõik, mis mure on, Reet aitab alati, kasvõi ainult lahke ja lohutava sõnaga. Ühtlasi kuuluvad Reedule klubi staffi siredaimad sääred.

Ummi on Kure eest mänginud ulmelised 285 mängu, kõvasti igasuguseid triatlone, duatlone, maratone ja muid imeloomi veel lisaks jalkakilomeetritele läbinud. Ja mees on lubanud end korraks veel vormi ajada Saaremaa koondise mänguks Uus-Kaledooniaga.

3 paar, kes võistlustulle astub, on täielik Girl Power paar!

Saage tuttavaks – Eva Haavel ja Liis Lepik!

Eva on FC Kuressaare naiskonna kapten ja kogu Saaremaa päikesekiir. Eva põhirõhk läheb küll usinalt arstiks õppimisele, aga ta leiab alati võimaluse, et hoida oma positiivse energiaga kõikide tuju üleval!

Liis on küll vanuse poolest alles noor neiu, aga tegude poolest juba Eesti naiste jalgpalli legend! Kahekordne Eesti meister ja 27-kordne internatsionaal ja mis kõige tähtsam, tiimikaaslaste poolt väga hinnatud mängija!

PS, Liis praegu pani jalka mängimisele küll pausi peale, aga kui me kõik koos teda natuke ergutame, äkki saame ta hoopis Kure naiskonna ridadesse tagasi meelitatud?

4 Duo on Märten Pajunurm ja Jüri Virves!

Märten tuli, tegi ja võitis tee läbi jalgpalli ning positiivse suhtumise saarlaste südametesse! No tegelikult on ta ise ka juuripidi poolenisti saarlane, südames aga 💯saarlane! Kas saite ikka aru, et tegu on põhimõtteliselt saarlasega?

Jüri on tõeline FC Kure entusiast ja meie vabatahtlike pundi üks alustalasid! Jüri tuleb ja aitab alati, ei heiduta teda kuum päike ega mere pealt tulev torm, bännerid saavad veetud ja meeksonnale kaasa elatud!

Selle paari suurimaks ühiseks jooneks ongi nende südamest tulev heatahtlikkus, aga õnneks on võitlusvaim neis pea sama, et sama tugev olla.

5 võistluspaar tuleb otse Kure trennist – vennad Oppid!

Märten Opp on meie oma klubi poiss väikesest peale olnud ja viimastel aastatel usinalt esindusmeeskonna eest tööd teha rühkinud! Märten lõi ka värava üleminekumängul Pärnu Vaprusega, kui pall leidis tee võrku sukeldumise pealt, silmad kinni. Vaat kui osav mees on vanem Opp!

Väiksem vend Mattias Opp aga treenib usinalt siin Saaremaal, et ikka suuremale vennale järele jõuda, isegi särginumber on tal sama!

6 Võistluspaar on isa ja poja dünamiiline duo!

Saage tuttavaks: Veiko ja Tristan Tasa!

Tasade meespere on läbi ja lõhki jalgpallurid, sest Kures treenib ka noorem vend Sebastian. Ning muidugi ema Evelin on alati platsi kõrval kaasa elamas!

Ilmselt kõik, kes kauem Kure tegemisi on jälginud, teavad ütlust: Veiksi kõrge. Äkki kui me Veikot pühapäeval piisavalt utsitame, saame seda Veiksi kõrget ka ehk näha?

Karjääri lõpus oli Tasa Veiko II liiga jalgpallur, keda ei pidurdanud miski, ei haige põlv ega Viiase staadionil ringi jooksvad lehmad!

Tristan on oma isa koopia, tavaelus rahulik, aga palliplatsil täielik loom! Ükski olukord ei jää lahendamata ja Tristan läheb kasvõi läbi terasseina, teda ei peata miski. Täpselt nagu tema isagi kord.

7 Võistluspaar on Kure oma venna-õe duo Sander Laht ja Liina Tamm!

Sander on (väikeste kõrvalepõigetega) Kure eest väravaid uhanud lüüa aastast 2002, kui treener Jan Važinski ta oma tiiva alla võttis ja poisist jalgpallurit vormima hakkas. Nagu ühele tõelisele jalgpallurile kohane, on Sander ka päris mitu põnevat soenguperioodi oma elus läbi teinud.

Liina aga on jalgpalliklubis töötav jalgpallivõhik. Suluseis, karistuslöök, kes sukeldus ja kes palliga vales suunas udjama pani, see kõik jääb Liinale arusaamatuks. Aga see polegi üldse tähtis, sest õnneks ei pea ta mänge kommenteerima, vaid oma armsa kodupubliku tuju üleval hoidma ja vahvat elamust tribüünil pakkuma!

8 Võistluspaar peaks elevust pakkuma nii jalgpalli kui ka võrkpalli sõbrale!

Siin nad on: Alari Saar ja Elari Valmas!

Alari on küll puutsad suuremas osas varna riputanud, aga ega see jalka mängimise oskus niisama ära ei kao ja ehk näeme teda ka sel hooajal mõnel korral platsil! Kes aga seda ei viitsi oodata, siis võrgumängud on praegu täies hoos ja Alla lammutab Saaremaa Võrkpalliklubi eest nii, et higimull on otsaees!

Elari – mees, kes on põhimõtteliselt kogu oma elu Kure eest platsil olnud, ei vajagi vist eriti rohkemat tutvustamist? Valmase omadus on über hea huumorisoon, mõnikord ta ei pea midagi ütlemagi, kui inimesed on juba ta ümber käbis ja pisarad voolavad naerust.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.