main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tristen Erik Kivi laineid murdmas. Raul Harro

Tristen Erik Kivi laineid murdmas. Raul Harro

Tristen Erik Kivi võitis Võsul slaalomi

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
23.07.2018
15:40

Eesti meistrivõistluste slaalomi sarja teine etapp tõi võistlushimulise surfirahva Võsule. Lepispea kämpingus ootas võistlejaid päikseline liivarand, soe vesi ning kaua oodatud keskmise tugevusega (6-9 m/s) puhuv tuul. Imelist ilma ja mõnusaid sõidutingimusi saabus nautima 25 surfarit Eestist, ala esindaja Lätist, pluss pered ja toetajad.

Kahe võistluspäeva jooksu peeti kokku 11 võistlussõitu. Stardid toimusid enamjaolt kolmes fliidis, ehk ühes stardis osales maksimaalselt 9 võistlejat. Tugevamate fliidid eespool ja harrastajad tagapool. Pagilise kirdetuulega tuli ette päris palju sõitude katkestamisi, kuid see on slaalomi distsipliini loomulik osa.

Etapi võitis Tristen Erik Kivi (Saaremaa surfiklubi). Võitja kontole kogunes 7 sõidu võitu. Nelja sõidu võiduga saavutas etapil teise koha John Kaju (Saaremaa surfiklubi). Üldarvestuse kolmandale kohale tõusis esimest korda noorsurfar Marcus Pertelson. Naiste arvestuse võitis puhtalt esimese päeva heade sõitudega Brigita Viilop. Teise koha saavutas Katrin Sula (Chica) ja kolmanda koha sai Betti Vainküla (Surfhouse).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.