main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tormi Niits liitus Avis Utilitas Raplaga

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2022
07:09

Viimastel aastatel Rakvere Tarvase ridades pallinud Tormi Niitsiga oli põgusalt juttu juba möödunud aastal, nüüd on nii AVIS UTILITAS Rapla meeskond, kui mängija otsustanud kindlalt edasi minna ühise lepinguga.

Rapla meeskonna juht Jaak Karp uuest lepingust: “Tormi Niits on mängija, kelle karjäär on arenenud tõusude ja mõõnadega, aga olenemata hooajast on teda alati iseloomustanud kompromissitu võitlejahing. See omadus on teda meie jaoks pidevalt pildil hoidnud ja nüüd oli mõlema poole jaoks aeg koostööks küps. Lisaks võitlejahingele on tal soov end tõestada ja mistahes mängijate vahel maksvusele panna! Me usume, et temas on peidus rohkem kui seni välja on paistnud.“

Tormi Niits Raplasse siirdumisest: “Rapla on Eesti korvpallimaastikul minu jaoks väga hea valik, siinne mentaliteet utsitab kõvasti pingutama, püüdma võite ja saama üha paremaks nii väljakul kui tiimikaaslasena. Usun, et Raplas on meil väga suur šanss kirkaid medaleid püüda. Isiklikult saab kindlasti olema väga huvitav kogemus mängida välismaalasest peatreeneri käe all. Lisaks ootan juba väga esimest kodumängu, et mängida vägeva kodupubliku ees.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.