main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeste võitjad Helar Jalg ja Rauno Tamme. SK Kaarma

Meeste võitjad Helar Jalg ja Rauno Tamme. SK Kaarma

Toimusid Saaremaa piirkondade 29. mängud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.06.2021
08:42

 

Laupäeval sai Kuressaare Supelrannas taas näha rannavõrkpallureid, kuna toimusid 29. Saaremaa piirkondade mängud, kus muuhulgas mängiti just täna rannavõrkpalli.

Naiste arvestuses oli esindatud 4 piirkonda: Kaarma (2 paari), Leisi (2 paari), Kärla (2 paari) ja Mustjala. Meeste arvestuses 6: Kaarma (2 paari), Leisi, Kärla, Mustjala, Pihtla ja Lümanda.

Kuna võistluspaare oli piisavalt vähe (7 nais- ja meespaari), otsustati lasta kõikidel paaridel kõigiga läbi mängida. Et päev südaööni ei veniks, mängiti vaid 1 geim ning 25 punktini (2 punkti vahe). Sai näha väga pikki ning tasavägiseid pallivahetusi, kuid oli ka mõneti kiiremaid mänge.

Naiskonnad: 1. Kaarma I (Gerli Gull, Kätriin Põld, Kristi Põld), 2. Kaarma II (Maike Kadaja, Krista Kotselainen), 3. Leisi I (Janne Järvalt, Cristin Lepp).

Meeskonnad: 1. Kaarma I (Rauno Tamme, Helar Jalg), 2. Leisi (Cris-Karlis Lepp, Siim Rantanen), 3. Mustjala (Martin Kolla, Priit Randman, Magnus Kolla)

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.