main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa punkti ole rõõmustamas. Maaseiki Greenyard

Timo Tammemaa punkti ole rõõmustamas. Maaseiki Greenyard

Timo Tammemaa liitus Prantsusmaa meistermeeskonnaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.07.2019
13:43

Eelmised kaks hooaega Belgias Maaseiki meeskonnas mänginud võrkpallikoondise temporündaja Timo Tammemaa liitus Prantsusmaa võrkpalli valitseja Tours VB-ga.

"Otsisime mängijat, kellel on keskel head omadused ja korralik võimekus," vahendas ülemineku korraldanud Pascal Foussard, lisades, et Tammemaa on need omadused olemas.

Timo Tammemaa ütles oma valikut põhjendades, et ikkagi Tours ja loodetavasti on meeskond ka Meistrite liigas tegija. "Ka Maaseikis oli võimalik jätkata, aga ma olen seal juba kaks aastat mänginud ja oli soov teha samm edasi. Kindlasti tahaks võita niipalju kui võimalik ja olla võimalikult edukas ka Meistrite liigas," avalikustas tempründaja oma eesmärgid.

Tegelikult sai Timo Tammemaa liitumisel Tours’iga määravaks juhus. Klubi oli juba komplekteeritud, kui ameeriklane Daniel McDonnell vigastas õnnetult õlga ja langes seepärast välja. Nii hakkas Tours kibekiirelt uut temporündajat otsima.

“Tööd peab alati tegema ja ega puhkuselgi saa ennast lõdvaks lasta ning tuleb vormis püsida,” lausus Tammemaa. “Arvan, et sain võimaluse, kuna mul oli Belgias hea klubihooaeg all, koondisemängud minu valimist niiväga ei mõjutanud.”

202 cm pikkune saarlane 27aastane Timo Tammemaa tegis Toursiga liitumisel karjääris sammu edasi, sest Prantsusmaal on üks maailma tugevamaid liigasid ja lisaks mängib riigi kaheksakordne meister ning viimased kaks aastat valitsenud meeskond ka Meistrite liigas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.