main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa liitus Poola tippklubiga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.05.2020
20:45

Kuigi maailma spordis on seoses koroona viirusega keerulised ajad liitus lõppenud hooajal Prantsusmaal mänginud keskblokeerija Timo Tammemaa Poola suurklubi Asseco Resovia Rzeszówiga.

„Sõlmisin tegelikult lepingu juba veebruaris enne seda koroona jama,“ rääkis Timo Tammemaa. „Et selline klubi juba sellisel ajal soovis lepingut sõlmida on kindlasti märk sellest, et olen neile silma jäänud ja nad soovivad mind oma meeskonnas näha. Kui selline klubi teeb pakkumise, siis ei ole vaja pikalt mõelda. Loodan, et olen viimastel aastatel piisavalt arenenud ja sobib sinna.“

Timo Tammemaa ütles, et näeb ennast meeskonnas põhitegijana, kuid annab endale aru, et midagi ei anta niisama ja kindlasti on vaja see positsioon välja võidelda. „Pean ennast näitama võimalikult heast küljest, et tõestada oma võimeid ja oskusi selles meeskonnas,“ lausus ta.

„Individuaalselt tahan kindlasti veel paremaks mängijaks saada. Soov on viia selline suurklubi sinna, kus ta on varem olnud. See annab võimaluse ennast näidata ja aidata klubil midagi korda saata.“

Samas klubis hakkab mängima ka teine Eesti koondislane Robert Täht, kuid Timo Tammemaa sõnul see tema valikuid ei mõjutanud. Ettevalmistus uueks hooajaks individuaalsete treeningutega juba käib.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.