main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Timo Tammemaa Belgias võidukas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2017
18:56

Mitmekordse Belgia meistri Maaseiki Noliko, kelle ridades mängib tänavu ka Timo Tammemaa, hooaeg polnud tänavu kõige roosilisemalt alanud, vahendab Õhtuleht.

Esimese nelja vooruga oli kaotusekibedust tuntud juba kahel korral, kuid eile näidati, et neid on vara maha kanda. Võõral väljakul alistati tasavägises mängus Roeselare 3:0 (25:21, 33:31, 26:24).

Tähtsas kohtumises oli Tammemaa oma ülesannete kõrgusel, kui tõi rünnakult 7 punkti ning lisas oma saldosse veel 2 serviässa ning 2 blokipunkti. Ühe vähem peetud mängu juures jääb Maaseik tabeliliidrist Roeselarest maha kuue punkti ja on hetkel kolmandal kohal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.