main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlastest sai insana kutse Indrek Kajupank. Alver Kivi

Saarlastest sai insana kutse Indrek Kajupank. Alver Kivi

Tiit Sokk kutsus Indrek Kajupanki koondisesse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
27.04.2017
12:56

Tiit Sokk kutsus Eesti meeste korvpallikoondisesse 23 mängijat, kellelt peatreener Titt Sokk ootab vastust juuni alguseks. Nimekirjas on ka Indrek Kajupank.

Sel suvel peab Eesti meeste korvpallikoondis neli maailmameistrivõistluste eelkvalifikatsiooniturniiri mängu Makedoonia ja Kosovoga. Suveks ettevalmistamine algab 27. juunil ja enne juulikuu keskpaika sõidab koondis esimesele turniirile Portugali.

Kui Eesti koondis lõpetab suvise eelkvalifikatsiooni alagrupis kahe parema seas, seisab koondisel ees kvalifikatsioonitsükkel, mängudega novembris, veebruaris ja juuni alguses.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.