main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme Rakveres neljas

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
08.07.2020
16:43

Teisipäeval Rakveres toimunud Eesti staadionijooksusarja avaetapp tõi kohale mitmed tugevad jooksjad, paljude jaoks oli tegemist esimese staadionivõistlusega sel aastal. Sel korral võttis võidu Eesti parim takistusjooksja Kaur Kivistik, kes alistas ka selle distantsi Eesti rekordiomaniku Tiidrek Nurme.

Põnevas jooksus, kus võitja otsustati lõpusirgel, ületas Kaur Kivistik finišijoone tulemusega 3.56,42. Teise koha võttis Olavi Allase, kaotust Kaurile poole sekundi jagu (3.56,91). Neljandana lõpetas lätlase Blajsi järel Tiidrek Nurme (3.58,61). Viienda koha sai Mark Abner (3.59,51) ning kuuenda uue isikliku rekordi jooksnud Roman Hvalõnski (3.59,90), kirjutab Marathon100.com.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.