main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme jooksu vedamas. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme jooksu vedamas. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme Horvaatias koondisega võidukas

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
12.08.2019
08:40

Horvaatias Varaždinis 10.-11. augustil toimunud 2. liiga Euroopa võistkondlikel kergejõustiku meistrivõistlustel sai Tiidrek Nurme teise koha ja aitas koondise kontinendi kahekümne parema hulka.

Tiidrek Nurme sai 5000 m jooksus 14.28,53-ga teise koha. “Stardijoonel oli mitu väga hea tasemega jooksjat,” vahendas Nurme, kelle hinnangul tuli kõrge lõpptulemus õigete taktikaliste otsuste ja hea treeningu tagajärjel, sest õhutemperatuur näitas stardihetkel 32 kraadi. “Taaskord tulid kasuks oskused kehatemperatuuri alandamiseks stardieelsel ja võistluse ajal. Väga hea kogemus ja ettevalmistus Doha MMi maratoniks.”

Võitis Eesti koondis, kes kogus kahe päevaga 336,50 punkti, teiseks tuli 321 punkti teeninud Sloveenia ja kolmandaks Taani 313 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.