main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme Euroopa karikavõistlustel 20.

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
20.05.2018
09:36

Inglismaal Londonis toimunud 10 000 meetri jooksu Euroopa karikavõistlustel sai ainsa eestlasena osalenud Tiidrek Nurme ajaga 29.05,49 20. koha.

“Minu jaoks on rõõmusõnum see, et hoolimata kõigist raskustest jooksin täna suurepärase aja, mis on kõigest 6 sekundit isiklikust rekordist,” vahendas Tiidrek Nurme. “Eriti hea meel on, et jõudu jäi kõvasti üle, mis näitab et suudan palju enamat. Kiirem aeg jäi väheste staadioni treeningute taha ning puudusid ka staadioni võistlused, mis andnuks hea ülevaate hetkeseisust. Olen palju igalpool võistelnud, kuid sellist lahedat kogemust nagu täna Londonis pole veel saanud.”

Tiidrek Nurme sõnul on ta oma tulemusega suures plaanis ülirahul, sest on korralikus vormis ja see on hea märk algavaks ettevalmistuseks Berliini maratoniks. “Sellist kiirust ongi vaja, kui tahta suurepärast maratoni joosta,” lisas ta.

Esikoht läks Saksamaale Richard Ringerile, kes läbis distantsi ajaga 27.36,52. Teine oli Prantsusmaa jooksja Morad Amdouni tulemusega 27.36,80 ning kolmas Itaalia eest võistlev Yemaneberhan Crippa 27.44,21-ga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.