main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Thierry Neuville kiitis Ott Tänakut

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.03.2020
08:38

Hyundai WRC meeskonna sõitja Thierry Neuville ütles portaalile DirtFish, et on uuelt meeskonnakaaslaselt Ott Tänakult nii mõndagi õppinud.

„Kiirus on meil olemas,“ märkis Thierry Neuville. „Otiga rääkides oleme aru saanud, et Huyndai autol on palju rohkem potentsiaali. Ott tuli meile Toyotast, mina ei ole aga pikka aega ühegi teise autoga sõitnud, seetõttu on mul raske võrdlusmomenti leida. Ott annab palju head tagasisidet.“

Thierry Neuville’i sõnul on tal olnud Ott Tänakuga huvitavad vestlused ja loodetavasti suudetakse meeskonnana õiges suunas liikuda. Tema hinnangul on Hyundai palju raskemini juhitav, kui auto millega Ott varem sõitis. „Mingites olukordades puudub meil enesekindlus, sest auto pole piisavalt stabiilne,“ leidis rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.