main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Osalejad. Maanus Masing

Osalejad. Maanus Masing

Tenniseturniiril Saaremaa Kadakas selgusid paremad

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
18.06.2017
07:59

Kuressaare tennisekeskuses mängiti naiste tenniseturniir Saaremaa Kadakas, kus üksikmängus osales 30 mängijat ja paarismängus 16 paari.

Üksikmängu poolfinaalis võitis Marin Daniel Mare Mägi 8:6 ja Katalin Maasikmets Merike Seeri 8:3. 3.-4. koha mängus võitis Seer Mägi 6:2 ja finaalis Maasikmets Danieli 8:3.

Paarismängu poolfinaalis võitsid Meeli Einpalu – Tiina Varendi Katrin Uusoja – Katalin Maasikmetsa 8:1 ja Marin Daniel – Siiri Pedriks Mare Mägi – Külli Raamatu 8:4. 3.-4. koha mängus oli 6:1 paremad Uusoja – Maasikmets ja finaalis Daniel – Pedriks 8:6.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.