main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tennisemeistrivõistlustel Priit Suluste valitsemisel

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
08.09.2019
16:48

Kuressaare tennisekeskuses mängitud maakonna meeste tennisemeistrivõistlusi valitses kõik vastased kindlalt alistanud Priit Suluste.

“Korralikku konkurentsi ei olnud,” tõdes Priit Suluste. “Puudu olid Rauno Gull, Kert Kilumets ja Ivar-Hindrek Himmist, kes oleks võinud selle asja tihedamaks teha. Kui neid ei ole tuleb oodata peale noori, kes mõne aasta pärast suudavad juba tegusid teha.”

Üksikmängus osales 16 meest. Esimeses poolfinaalis alistas Priit Suluste Kevin Lempu 6:0, 6:0 ja teises Ron Torn Olar Tiiduse 6:2, 6:2. Kolmanda koha sai Olar Tiidus, sest Kevin Lempu loobus mängust seoses vigastusega. Finaalis võitis Priit Suluste kindlalt 13-aastase Ron Torni 6:1, 6:1.

“Finaalis oli puhtalt jõu vahe, kiirel väljakul ei suutnud Ron tempoga kaasa tulla,” leidis Priit Suluste, kes igapäevaselt toimetab noortetreenerina ja on tuleviku osas lootusrikas. “Poisse käib trennis küll, nad käivad ka võistlemas, aga järeldusi veel teha ei saa. Eks aeg näitab, kui palju keegi on selle nimel nõus vaeva nägema. Kindlasti on neid, kes on valmis pingutama ja püüame selle nimel tööd teha.”

Meespaarismängu finaalis võitsid Priit Suluste – Ron Torn Egon Torn – Hendrek Kelderi 7:5, 6:2.

Naispaarismängus võitsid Kristel Gull – Gerli Gull paari Aivo Auga – Maire Leedo 6:2, 6:2.

Segapaarismängus võitsid Kristel Gull – Riho Kallus paari Aivi Auga – Hendrek Kelder 6:4, 3:6, 10/6.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.