main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Argentina rajal. Ott Tänak facebook

Argentina rajal. Ott Tänak facebook

Tehniline rike langetas Ott Tänaku Argentinas konkurentsist

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.04.2019
08:19

Kuigi Ott Tänak ja Martin Järveoja alustasid Argentina rallit hea tempoga ja lõunapausiks oldi Thierry Neuville’st veel 6,4 sekundi kaugusel, kuid 14. katse sai saatuslikuks.

“Tänane hommik algas päris hästi,” vahendas Ott Tänak. “Katsed olid eilsega võrreldes täiesti erinevad, pinnas oli palju parem, mistõttu oli hoog kiirem ja sõidujoon sujuvam, siiski leidus ka mõni libedam koht, kus pidamine oli ebaühtlane.”

Ott Tänaku sõnul oli pärast lõunapausi plaan minna ja anda endast maksimum, kuid esimese katse alguseks oli juba selge, et auto pole päris õige. Andurid andsid teada, et aku laadimisega on probleeme ja juba järgmisel katsel tuligi seetõttu katkestada.

“Kindlasti valmistab see omajagu pettumust, aga me teame, et kiirus on olemas ja suudame igal pinnasel võidelda võidu eest, kuid paraku on veel omajagu tööd vaja teha,” lausus Ott Tänak.

“Homme läheme muidugi võtma kõike, mis veel võtta saab, kuna hooaeg on pikk ja läbi ei ole midagi. Suured tänud kõigile nende sõnumite ja toetuse eest, see annab meile kindlasti lisamotivatsiooni ja jõudu edasi pingutada.”

Nii tõusis kindlaks liidriks Neuville, kelle edu lähima jälitaja Mikkelseni ees on enne pühapäeva üle 45 sekundi. Kolmandal kohal olev Meeke kaotab juba 1.03,2.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.