main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Tehnikaga kimpus olnud Ott Tänak viies

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2023
08:31

Autoralli MM-sarja avaetapil Monte Carlo rallil on laupäeva järel liider Toyotal sõitev Sebastien. Kümnendal kiiruskatsel Fordi roolivõimuga probleemidega võidelnud Ott Tänak on viies +1.12.

“Päeva teise katse alguses hakkas roolivõim kaduma, nii et roolimine muutus jäigemaks,“ rääkis Ott Tänak lõunapausi ajal WRC Live’ile, lisades, et see katse oli ka üpris hüplik ja tõenäoliselt päeva kõige hullem.

„Viimane katse oli üsna hästi sõidetav, ainult kitsastes kohtades oli keeruline. Siledal oli kõik korras. Probleem on autos, meie ei saa paraku midagi teha. Vaatame, mida mehaanikud ütlevad, kuna mina pole autoga veel nii tuttav.“

Ott Tänaku sõnul oli toimunu natukene kahetsusväärne, sest öösel tehti palju muudatusi. „Kahjuks me ei saa teada, kui palju me tegelikult teistele lähemale jõudsime,” lisas Tänak.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.