main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Martin Kallas paremal. Saarte Hääl

Martin Kallas paremal. Saarte Hääl

Tavamale meister on Martin Kallas

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
17.04.2017
18:51

Maakonna meeste tavamale meistrivõistlusi asus mängima 8 maletajat. Paraku ei tulnud kahe kaotuse saamise järel teadmata põhjusel võistlusele enam Taavi Reimal.

Hästi alustas Hendrek Kelder, võites ühe konkurendi Marko Siili ja asus 2 punktiga liidrikohale. Kuid järgmises kolmes voorus talle punkte enam ei lisandunud ning kokkuvõttes alles viies koht.

Seevastu Marko Siilil õnnestus kolmandas voorus võita võistluste teenekaim osavõtja Andres Kuusk. Liidrikohale asus 2,5 punktiga aga Martin Kallas, kes oli teises voorus viigistanud ka Andres Kuusega ning seejärel võitnud Kelderi.

Viimases viiendas voorus otsustas medalite saatuse ligi 4 tundi kestnud sel hetkel liidrite Martin Kallase ja Andres Traumanni kohtumine. Selle võitis Kallas, mis andis talle 4 punktiga esikoha. 3,5 punkti kogunutest sai Marko Siil hõbemedali ja Andres Kuusk pronksmedali. Südi mängu näidanud Andres Traumann pidi 3 punktiga leppima 4. kohaga. Õde ja vend Sui kohtumises jäi Andrese vastu mängides peale Siret saades 2 punktiga 6. koha.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.