main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tartu Rattaralli võitis Karl Patrick Lauk

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.05.2018
19:29

Lõuna-Eesti teedel sõidetud Tartu Rattaralli 135 kilomeetri pikkuse põhidistantsi võitis Karl Patrick Lauk, kes läbis võistlusmaa 3:00.5-ga.

Suurema osa võidusõidust sõitis koos 19-liikmeline grupp, kuid 33 kilomeetrit enne lõppu said eest ära Karl Patrick Lauk, Rein Taaramäe, Alo Jakin, leedulane Darijus Dzervus, rootslane Jacob Eriksson ja venelane Eduard Vorganov. Finišisirgel oli kiireim Karl Patrick Lauk.

“Tore on see võit Eestisse jätta,” rääkis noor saarlane. “Tegu on kindlasti võidusõiduga, mida iga Eesti rattamees tahab võita. Alo ja Rein aitasid mind, sest leppisime kokku, et lõpu võtan mina. Finiš oli nuba vormistamise küsimus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.