main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tarmo Mändla jooksurajal. Alver Kivi

Tarmo Mändla jooksurajal. Alver Kivi

Tarmo Mändla jooksis end poolmaratonis Eesti meistriks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
21.06.2019
12:13

8. juunil korraldati Narva Energiajooksu raames esmakordselt ka veteranide Eesti meistrivõistlused poolmaratonis.Ametliku paremusjärjestuse fikseerimine võttis aega ligikaudu kaks nädalat, kuid tänaseks on Eesti Kergejõustikuveteranide Assotsiatsioon protokolli kokku suutnud panna ning võitjad avalikustada, vahendab Marathon100.

Kuivõrd Eesti meistrivõistluste läbiviimise korra alusel lähevad riigi meistrivõistlustel arvesse ainult registreerunud sportlaste tulemused erineb veteranide meistrivõistluste järjestus mõnevõrra Narva Energiajooksu vanuseklasside protokollist.  Kõik Energiajooksul startinud jooksjad ei võistelnud veteranide Eesti meistrivõistlustel.

M45 vanuseklassis oli Villu Veel ajaga 2:40.59 10., M50 klassis jooksis end 1:26.43-ga meistriks Tarmo Mändla ja M75 klassis oli Arnold Nõmm 2:02.49-ga teine.

Veteranide Eesti meistrivõistlustele oli 59 registreerunud jooksjat, kõige konkurentsitihedamaks osutus M45-49 vanuseklass, kus tulemuse sai kirja 10 jooksjat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.