main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taritu ja SJK aameraaS jätkavad veerandfinaalis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.10.2021
09:38

Coolbet rahvaliiga A-tasandil on konkurentsi jäänud kaheksa meeskonda ning loosimisel selgusid, kes hakkavad omavahel edasipääsu nimel heitlema.

A-tasandil heitlevad võidu nimel kaheksa põnevat võistkonda. Kaheksandikfinaalis möödunud aasta võitja JK Pärnu Sadama välja lülitanud FC TRT77/RA BBQ võõrustab uues ringis FC Taritut.

TRT77/RA BBQ pidas Pärnu Sadamaga maha ülipõneva kohtumise, kui meeskonnale tõi üleminutite väravast 3:2 võidu Karl Koort. FC Taritul jäi selja taha samuti tasavägine kaheksandikfinaal, kui 2:2 (Mark Kristjan Pitk, Arnold Teller) lõppenud lisaaja järel alistati penaltiseerias 3:0 AFC Eyjafjallajökull.

Poolfinaali pääsejat hakkavad omavahel välja selgitama ka SJK aameraaS ja Kohtla-Nõmme. Kummalgi meeskonnal kaheksandikfinaalis probleeme ei tekkinud. SJK aameraaS alistas 6:2 (Rait Õisnurm, Garel Muul, Kevin Pärn 4) JK Saare Latte ja Kohtla-Nõmme oli 5:0 üle FC Viru Energyst.

Coolbet rahvaliiga A-tasandi 1/4-finaalpaarid:

FC Pelgu City – FC Kohvile

FC Tamper – FCP Pärnu

FC TRT77/BBQ – FC Taritu

SJK aameraaS – Kohtla-Nõmme

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.