main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pildile jäid (vasakult) Tõnu Munk, Aare Trave ja Ain Koplimäe. Gunnar Usin

Pildile jäid (vasakult) Tõnu Munk, Aare Trave ja Ain Koplimäe. Gunnar Usin

Talvine petankikarikas läks käima

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
11.11.2018
09:58

Laupäeval tehti Saaremaal petankiajalugu sellega, et esmakordselt käivitati selle spordiala talvine karikasari. Uduvere petankihalli oli kogunenud 18 petankerit, kes asusid selgitama maakonna hetke parimaid triosid.

Saaremaa 2018/2019 talviste karikavõistluste esimese etapi võitis trio koosseisus Ain Koplimäe/Tõnu Munk/Gunnar Usin täisedu ehk viie võiduga.

Kolm triot kogusid võrdselt 3 võitu ja 2 kaotust. Need olid Enno Kermik/Ken-Erki Kermik/Meelis Vaher, Aare Trave/Hannes Raimla/Margit Lepp ja Urmo Auväärt/Katrin Lember/Ingela Auväärt. Surnud ring reastas need triod toodud järjestuses. Kohtumiste tulemused surnud ringis: Enno – Aare 13:1, Aare – Urmo 13:0, Urmo – Enno 13:7.

Talvises karikasarjas on kokku kaheksa osavõistlust, millest kohapunktide näol läheb arvesse kuus paremat tulemust. Järgmine etapp kavas laupäeval, 1. detsembril kl 10, mil võistlustulle astuvad duod.

Gunnar Usin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.