main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mängukogemusi hankimas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mängukogemusi hankimas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Talvekarikas Kohilas andis mängukogemust

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.01.2019
10:22

Kohila Võrkpalliklubi 20. sünnipäeva raames korraldatud Talvekarikast said osavõtta 2004. aastal ja nooremad võrkpallurid, keda oli turniirile kutsutud. Osaliste hulgas ammutasid väärtuslikke kogemusi ka Saaremaa Spordikooli noormehed ja neiud.

Noormeeste turniiril oli mängimas 7 võistkonda, kes kõik omavahel läbi mängisid. Mängiti üks geim ja seda 21 punktini. Saarlased mänguvõitu ei saanud poiste arvestuses, aga harjutada oma tegemisi platsil küllaga. Asko Esna olid enne turniiri raskes olukorras, kus mõned poisid olid erinevatel põhjustel eemal.

„Said mängid rohkem need, kes muidu suurt koormust ei saa. Võita oleks muidugi kedagi tahtnud, aga samas nägin mõnes mängijas seda, et areng on toimunud. Meil on kaks nädalat aega oma tegemisi parandada ja olla valmis siis EVF Karikavõistluste tsooniks Tallinnas.” Saaremaa Spordikooli parimaks mängijaks nimetati turniiril Lauri Sepp. Tüdrukute U16 võistkondasi oli mängimas rohkem ja mängiti kahes alagrupis. Neiud tulid kaheksandale kohale ja rohkete kogemuste võrra rikkamana. Ene Kase sõnul oli üks asi teha lastega trenni, teine aga mängida. U18 neidude osavõistlusel saavutasid Saaremaa Spordikooli õpilased kolmanda koha. U16 tütarlaste saarlaste parimaks mängijaks nimetati Geidi Tasane ja U18 parim neiu oma võistkonnas oli Maike Kadaja.

Võistkonnad mängisid koosseisus:

U16 poisid: Albert Johan Lepik, Laur Palijenko, Lauri Sepp, Sten Mölder, Jan Erich Sarapuu ja Kauri Bõstrov.

U16 tüdrukud: Triinu-Liis Toom, Merili Haak, Geidi Tasane, Gethe-Maria Roomets, Kaari Liis Pihel, Katrin Teng ja Annabel Metsalu.

U18 tüdrukud: Kristel Sild, Maike Kadaja, Karoli Mägi, Marie Puust, Krislin Heinsoo, Kaisa Tänav ja Kelly Grahv.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.